Welkom

De schakel naar jouw toekomst...

                                             GBS De Schakel

                                                                             Molenberg 9, Baasrode 9200
                                                                             gemeenteschool.baasrode@dendermonde.be - 052/34.59.11

Onderstaand mysterie opgelost... LEES JE RIJK

Eindelijk, vandaag (donderdag 26/11) werd onderstaand mysterie onthuld... Via een prachtig toneelstuk van het team werd duidelijk dat de bankbiletten en het spelbord deel uitmaken van ons leestraject. Het spel "LEES JE RIJK" wordt de slogan binnen onze school. Deze slogan wordt levendig gehouden door het spelbord in de gang waarbij we onze leerlingen al lezend gaan uitdagen in elke lagere klas... Wie wordt het rijkst?

  L1  L2  L3 

 

L4  L5  L6